Condensator poliester, 220nF, VISHAY - BFC237075224
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144521
Distribuie
  • 24,39lei
  • Fără TVA:20,16lei
  • 10 sau mai multe 9,07lei
  • 39 sau mai multe 2,56lei
  • 90 sau mai multe 2,42lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1551 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%