Condensator poliester, 220nF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEM-220N/400
Distribuie
  • 1,03lei
  • Fără TVA:0,85lei
  • 50 sau mai multe 0,94lei
  • 100 sau mai multe 0,61lei
  • 210 sau mai multe 0,47lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3548 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 18x6x11mm
Dimensiuni terminale lung. 22mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%