Condensator poliester, 220nF, {{Tensiune de lucru max.}}, SR PASSIVES - MPEM-220N/250
Distribuie
  • 1,05lei
  • Fără TVA:0,87lei
  • 50 sau mai multe 0,83lei
  • 100 sau mai multe 0,54lei
  • 298 sau mai multe 0,33lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (10 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: {{Temperatura de lucru}}
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 12x7x11mm
Dimensiuni terminale lung. 22mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%