Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D032201C00JO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144710
Distribuie
  • 5,42lei
  • Fără TVA:4,48lei
  • 10 sau mai multe 3,04lei
  • 50 sau mai multe 2,29lei
  • 63 sau mai multe 1,58lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 3.5x8.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%