Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3220DQ70K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145334
Distribuie
  • 2,65lei
  • Fără TVA:2,19lei
  • 10 sau mai multe 1,42lei
  • 100 sau mai multe 1,10lei
  • 217 sau mai multe 0,46lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1755 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3220DQ70K
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 7.2x3.5x7.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%