Condensator poliester, 220nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3220DQ70J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145333
Distribuie
  • 1,59lei
  • Fără TVA:1,31lei
  • 10 sau mai multe 1,00lei
  • 100 sau mai multe 0,84lei
  • 168 sau mai multe 0,59lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (217 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3220DQ70J
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 7.2x3.5x7.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%