Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C032201B00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144714
Distribuie
  • 4,11lei
  • Fără TVA:3,40lei
  • 10 sau mai multe 2,29lei
  • 50 sau mai multe 1,97lei
  • 85 sau mai multe 1,16lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 3x7.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%