Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C032201B00JO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144715
Distribuie
  • 1,39lei
  • Fără TVA:1,15lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 3x7.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%