Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C032201B00JO00
- Producător Wima
- Cod produs:T144648
1,39lei
- Fără TVA:1,15lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 220nF |
| Dimensiuni carcasa | 3x7.5x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±5% |