Condensator poliester, 220nF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R82DC3220AA60J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145241
Distribuie
  • 1,88lei
  • Fără TVA:1,55lei
  • 10 sau mai multe 0,96lei
  • 50 sau mai multe 0,80lei
  • 100 sau mai multe 0,74lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (12828 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82DC3220AA60J
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 7.2x2.5x6.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%