Condensator poliester, 220nF, 400V AC, 1kV DC, WIMA - MKS4O132205G00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144866
Distribuie
  • 12,30lei
  • Fără TVA:10,16lei
  • 10 sau mai multe 8,45lei
  • 20 sau mai multe 4,98lei
  • 47 sau mai multe 4,71lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 11x21x26.5mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±20%