Condensator poliester, 220nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G032204C00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144873
Distribuie
  • 1,99lei
  • Fără TVA:1,65lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 0,22µF
Caracteristici condensatoare condensatoare cu durată de viaţă prelungită
Dimensiuni carcasa 6x12,5x18mm
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Toleranţa ±10%