Condensator poliester, 220nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS2G032201N00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144713
Distribuie
  • 2,02lei
  • Fără TVA:1,67lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 11x16x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%