Condensator poliester, 220nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI32205040J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145164
Distribuie
  • 8,06lei
  • Fără TVA:6,66lei
  • 10 sau mai multe 4,18lei
  • 40 sau mai multe 2,49lei
  • 93 sau mai multe 2,36lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (108 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60MI32205040J
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%