Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II3220AA30K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145131
-
4,87lei
- Fără TVA:4,02lei
-
- 10 sau mai multe 2,86lei
- 50 sau mai multe 2,47lei
- 57 sau mai multe 1,74lei
- Disponibilitate:În Stoc (1806 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II3220AA30K
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60II3220AA30K |
| Capacitanţa | 220nF |
| Dimensiuni carcasa | 18x5x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
