Condensator poliester, 220nF, 160V AC, 250V DC, KEMET - R60II3220AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145131
Distribuie
  • 4,87lei
  • Fără TVA:4,02lei
  • 10 sau mai multe 2,86lei
  • 50 sau mai multe 2,47lei
  • 57 sau mai multe 1,74lei
  • Disponibilitate:În Stoc (1806 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60II3220AA30K
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 18x5x11mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%