Condensator poliester, 220nF, 140V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3220Z360K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145372
Distribuie
  • 3,21lei
  • Fără TVA:2,65lei
  • 10 sau mai multe 1,89lei
  • 50 sau mai multe 1,50lei
  • 100 sau mai multe 1,37lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (216 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 140V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82IC3220Z360K
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 7.2x6x11mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%