Condensator poliester, 220nF, 140V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3220DQ60K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145371
Distribuie
  • 4,37lei
  • Fără TVA:3,61lei
  • 10 sau mai multe 2,53lei
  • 98 sau mai multe 1,01lei
  • 228 sau mai multe 0,96lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1057 buc.)
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 140V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82IC3220DQ60K
Capacitanţa 220nF
Dimensiuni carcasa 7.2x6x11mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%