Condensator poliester, 220nF, 140V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3220DQ60K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145371
-
4,37lei
- Fără TVA:3,61lei
-
- 10 sau mai multe 2,53lei
- 98 sau mai multe 1,01lei
- 228 sau mai multe 0,96lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1057 buc.)
Condensator poliester, 220nF, 140V AC, 250V DC, KEMET - R82IC3220DQ60K
Capacitate condensator: 220nF
Tensiune de lucru max.: 140V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82IC3220DQ60K |
| Capacitanţa | 220nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x6x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
