Condensator poliester, 1nF, WIMA - FKS2D011001A00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144573
Distribuie
  • 3,79lei
  • Fără TVA:3,13lei
  • 10 sau mai multe 1,91lei
  • 50 sau mai multe 1,23lei
  • 100 sau mai multe 1,07lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%