Condensator poliester, 1µF, VISHAY - BFC237354105
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144547
Distribuie
  • 12,07lei
  • Fără TVA:9,98lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 10x19.5x26mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%