Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D041003F00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144835
Distribuie
  • 7,53lei
  • Fără TVA:6,22lei
  • 5 sau mai multe 6,27lei
  • 10 sau mai multe 5,59lei
  • 37 sau mai multe 2,68lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (3303 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 5x11x13mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%