Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D041003F00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144837
Distribuie
  • 2,48lei
  • Fără TVA:2,05lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 5x11x13mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%