Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D041001K00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144693
Distribuie
  • 5,24lei
  • Fără TVA:4,33lei
  • 10 sau mai multe 3,74lei
  • 46 sau mai multe 2,18lei
  • 106 sau mai multe 2,06lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 7.2x13x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%