Condensator poliester, 1µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC4100Z370K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145346
Distribuie
  • 5,80lei
  • Fără TVA:4,80lei
  • 10 sau mai multe 3,25lei
  • 50 sau mai multe 2,84lei
  • 60 sau mai multe 1,65lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1631 buc.)
Capacitate condensator: 1µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC4100Z370K
Capacitanţa 1µF
Dimensiuni carcasa 7.2x6x11mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%