Condensator poliester, 15nF, 400V AC, 1kV DC, WIMA - MKS4O121502F00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144823
Distribuie
  • 1,55lei
  • Fără TVA:1,28lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 15nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 15nF
Dimensiuni carcasa 5.7x12.5x10.3mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%