Condensator poliester, 1.5µF, 63V AC, 100V DC, EPCOS - B32522C1155K
  • Producător Epcos
  • Cod produs:T145436
Distribuie
  • 10,55lei
  • Fără TVA:8,72lei
  • 10 sau mai multe 5,86lei
  • 31 sau mai multe 3,29lei
  • 70 sau mai multe 3,11lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 1.5µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...125°C