Condensator poliester, 150nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS4D031503C00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144813
Distribuie
  • 1,21lei
  • Fără TVA:1,00lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 4x9x13mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%