Condensator poliester, 150nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3150DQ70K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145331
2,47lei
- Fără TVA:2,04lei
- 10 sau mai multe 1,10lei
- 100 sau mai multe 0,90lei
- 231 sau mai multe 0,43lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82EC3150DQ70K |
| Capacitanţa | 150nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x3.5x7.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | R82 |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |