Condensator poliester, 150nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3150DQ70J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145330
Distribuie
  • 2,45lei
  • Fără TVA:2,03lei
  • 10 sau mai multe 1,25lei
  • 100 sau mai multe 0,96lei
  • 239 sau mai multe 0,41lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5400 buc.)
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC3150DQ70J
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 7.2x3.5x7.5mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Serie condensatoare R82
Subtip ambalaj bandă
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%