Condensator poliester, 150nF, 400V AC, 630V DC, WIMA - MKS4J031504D00KI00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144821
Distribuie
  • 2,66lei
  • Fără TVA:2,20lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 630V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 7x14x18mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Serie condensatoare MKT
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%