Condensator poliester, 150nF, 400V AC, 1.5kV DC, WIMA - MKS4S031506B00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144816
Distribuie
  • 6,56lei
  • Fără TVA:5,43lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 1.5kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 11x21x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%