Condensator poliester, 150nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS2G031501M00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144684
Distribuie
  • 5,33lei
  • Fără TVA:4,40lei
  • 10 sau mai multe 3,29lei
  • 50 sau mai multe 1,98lei
  • 116 sau mai multe 1,88lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (872 buc.)
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 8.5x14x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%