Condensator poliester, 150nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI31505030K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145163
-
5,33lei
- Fără TVA:4,41lei
-
- 58 sau mai multe 1,72lei
- 133 sau mai multe 1,62lei
- 4000 sau mai multe 1,59lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (398 buc.)
Condensator poliester, 150nF, 200V AC, 400V DC, KEMET - R60MI31505030K
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
| Alias | 60MI31505030K |
| Capacitanţa | 150nF |
| Dimensiuni carcasa | 18x5x11mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 15mm |
| Serie condensatoare | R60 |
| Tip condensator | cu poliester |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |
