Condensator poliester, 150nF, 160V AC, 250V DC, WIMA - MKS2F031501F00KO00
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144683
Distribuie
  • 1,56lei
  • Fără TVA:1,29lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 150nF
Tensiune de lucru max.: 160V AC, 250V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 150nF
Dimensiuni carcasa 5x10x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%