Condensator poliester, 1.1nF, VISHAY - BFC237390112
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144549
Distribuie
  • 24,26lei
  • Fără TVA:20,05lei
  • 5 sau mai multe 19,82lei
  • 9 sau mai multe 11,71lei
  • 20 sau mai multe 11,07lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (100 buc.)
Capacitate condensator: 1.1nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 1.1nF
Dimensiuni carcasa 31x9x27.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,8mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%