Condensator poliester, 10nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC2100DQ50J
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T144614
Distribuie
  • 1,69lei
  • Fără TVA:1,39lei
  • 10 sau mai multe 0,76lei
  • 100 sau mai multe 0,60lei
  • 423 sau mai multe 0,23lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (21355 buc.)
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
Alias 82EC2100DQ50J
Capacitanţa 10nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%