Condensator poliester, 10nF, 200V AC, 400V DC, WIMA - MKS4G021002B00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144803
Distribuie
  • 1,05lei
  • Fără TVA:0,87lei
  • 10000 sau mai multe 1,02lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10nF
Tensiune de lucru max.: 200V AC, 400V DC
Toleranta: ±20%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10nF
Dimensiuni carcasa 3x8.5x10mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±20%