Condensator poliester, 10µF, VISHAY - BFC237321106
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144542
Distribuie
  • 29,36lei
  • Fără TVA:24,26lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 15mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 13x23x31mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 15mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%