Condensator poliester, 10µF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R60EN5100AA30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145112
Distribuie
  • 12,97lei
  • Fără TVA:10,72lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 26.5x13x22mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%