Condensator poliester, 10µF, 40V AC, 63V DC, KEMET - R60DN5100DQ30K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145094
Distribuie
  • 16,04lei
  • Fără TVA:13,25lei
  • 5 sau mai multe 11,44lei
  • 10 sau mai multe 9,77lei
  • 23 sau mai multe 9,25lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 22.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R60
Caracteristici
Alias 60DN5100DQ30K
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 26.5x8.5x17mm
Material Plastic
Raster terminale 22.5mm
Serie condensatoare R60
Subtip ambalaj bandă
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%