Condensator poliester, 10µF, 100V DC, SR PASSIVES - MPEM-10UR31/100
Distribuie
  • 7,05lei
  • Fără TVA:5,83lei
  • 10 sau mai multe 4,97lei
  • 34 sau mai multe 2,96lei
  • 78 sau mai multe 2,80lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 10µF
Tensiune de lucru max.: 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 31mm
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 10µF
Dimensiuni carcasa 33x13.6x21.7mm
Material Plastic
Raster terminale 31mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%