Condensator poliester, 100pF, VISHAY - BFC237524101
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144551
Distribuie
  • 3,86lei
  • Fără TVA:3,19lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100pF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 10mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 100pF
Dimensiuni carcasa 5x13x14.5mm
Dimensiuni terminale lung. 0,6mm
Material Plastic
Raster terminale 10mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%