Condensator poliester, 100nF, WIMA - MKS0C031000C00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144640
Distribuie
  • 3,92lei
  • Fără TVA:3,24lei
  • 10 sau mai multe 3,28lei
  • 25 sau mai multe 2,99lei
  • 45 sau mai multe 2,20lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 2.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Caracteristici condensatoare inductanţă redusă
Dimensiuni carcasa 3x7.5x4.6mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 2.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%