Condensator poliester, 100nF, VISHAY - BFC237121104
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144531
Distribuie
  • 2,63lei
  • Fără TVA:2,17lei
  • 50 sau mai multe 2,27lei
  • 80 sau mai multe 1,30lei
  • 180 sau mai multe 1,23lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.62mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 3x8x10mm
Dimensiuni terminale lung. 0,5mm
Material Plastic
Raster terminale 7.62mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%