Condensator poliester, 100nF, VISHAY - BFC237086104
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T144527
Distribuie
  • 1,24lei
  • Fără TVA:1,03lei
  • 4000 sau mai multe 1,20lei
  • 6000 sau mai multe 1,17lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: {{Tensiune de lucru max.}}
Toleranta: ±5%
Raster terminale: 0.5mm
Temperatura de lucru: -55...85°C
Serie: {{Serie condensatoare}}
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 5mm
Material Plastic
Raster terminale 0.5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±5%