Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D031001A00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144662
Distribuie
  • 4,17lei
  • Fără TVA:3,45lei
  • 10 sau mai multe 2,13lei
  • 50 sau mai multe 1,60lei
  • 100 sau mai multe 1,42lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (13293 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%