Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, WIMA - MKS2D031001A00KO00
- Producător Wima
- Cod produs:T144665
3,84lei
- Fără TVA:3,17lei
- 10 sau mai multe 2,41lei
- 50 sau mai multe 1,84lei
- 89 sau mai multe 1,12lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6576 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 2.5x6.5x7.2mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Serie condensatoare | MKT |
| Subtip ambalaj | bandă |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |