Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R82EC3100AA70K
- Producător Kemet
- Cod produs:T145326
1,16lei
- Fără TVA:0,96lei
- 10 sau mai multe 0,65lei
- 100 sau mai multe 0,55lei
- 352 sau mai multe 0,28lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4411 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R82
Caracteristici
| Alias | 82EC3100AA70K |
| Capacitanţa | 100nF |
| Dimensiuni carcasa | 7.2x2.5x6.5mm |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 5mm |
| Tip produs | Contactor |
| Toleranţa | ±10% |