Condensator poliester, 100nF, 63V AC, 100V DC, KEMET - R66ED3100AA7AK
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T145219
Distribuie
  • 3,91lei
  • Fără TVA:3,23lei
  • 10 sau mai multe 2,23lei
  • 50 sau mai multe 1,82lei
  • 86 sau mai multe 1,16lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (2126 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 63V AC, 100V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 7.5mm
Temperatura de lucru: -55...105°C
Serie: R66
Caracteristici
Alias 66ED3100AA7AK
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 10x3x8mm
Material Plastic
Raster terminale 7.5mm
Serie condensatoare R66
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%