Condensator poliester, 100nF, 40V AC, 63V DC, WIMA - MKS2C031001A00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144670
Distribuie
  • 4,09lei
  • Fără TVA:3,38lei
  • 10 sau mai multe 2,27lei
  • 50 sau mai multe 1,71lei
  • 96 sau mai multe 1,04lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 40V AC, 63V DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 2.5x6.5x7.2mm
Dimensiuni terminale lung. 6mm
Material Plastic
Raster terminale 5mm
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%