Condensator poliester, 100nF, 400V AC, 2kV DC, WIMA - MKS4U031006D00KSSD
  • Producător Wima
  • Cod produs:T144784
Distribuie
  • 11,96lei
  • Fără TVA:9,89lei
  • 10 sau mai multe 10,46lei
  • 12 sau mai multe 8,61lei
  • 27 sau mai multe 8,15lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (550 buc.)
Capacitate condensator: 100nF
Tensiune de lucru max.: 400V AC, 2kV DC
Toleranta: ±10%
Raster terminale: 27.5mm
Temperatura de lucru: -55...100°C
Serie: MKT
Caracteristici
Capacitanţa 100nF
Dimensiuni carcasa 13x24x31.5mm
Material Plastic
Raster terminale 27.5mm
Serie condensatoare MKT
Tip condensator cu poliester
Tip montare Clema
Tip produs Contactor
Toleranţa ±10%